Педагогічний колектив

Мамінчук Оксана Октавіанівна, директор школи, вчитель географії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Литвінчук Лариса Корнелівна, заступник з навчально-виховної роботи, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Стрілецька Ніна Мирославівна, заступник директора з виховної роботи, психолог, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Данко Настасія Степанівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Тесліцька Ніна Дмитрівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Петрусь Марія Іванівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Турчинець Валентина Миколаївна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель».

Турчинець Неля Казимирівна, вчитель початкових класів, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Москаль Марта Богданівна, учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Марковська Богдана Петрівна, учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Кузик Віра Федорівна, Учитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель».

Равлюк Антоніна Григорівна, учитель французької мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Стринадко Людмила Дмитрівна,  учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Житар Наталія Миколаївна, вчитель математики,  кваліфікаційна категорія «спеціаліст категорії»

Павлюк Іванна Георгіївна, учитель математики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Москаль Ілля Георгійович, учитель історії, правознавства, музики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Ткачук Сергій Миколайович, вчитель хімії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Зав’ялець Тетяна Миколаївна, учитель біології, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Лека Алла Корнелівна, учитель біології, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Подільчук Світлана Миколаївна, Вчитель образотворчого мистецтва, трудового навчання, художньої культури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Скутар Петро Михайлович, учитель фізичного виховання, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».

Ватрич Тетяна Сергіївна, учитель інформатики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Ракоча Тетяна Євгенівна, педагог організатор, кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

Кучер Марина Петрівна, вихователь ГПД, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Лучак Наталія Михайлівна, вчитель основ здоров’я, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель».

Тесліцький Василь Дмитрович, учитель фізики, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Чибір Василь Іванович, вчитель економіки, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Токарь Михайло Іванович, вчитель історії та правознавства, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Тодорюк Інга Михайлівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Гордійчук Анастасія Юріївна, учитель географії, кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

Лакуста Олена Василівна, учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Новікова Ганна Миколаївна, вихователь ГПД, кваліфікаційна категорія «спеціаліст».

Тирон Микола Михайлович, вчитель фізичного виховання, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

Мамінчук Маргарита Юріївна, бібліотекар, кваліфікаційна категорія «молодший спеціаліст».

Дима Мар’яна Анатоліївна, педагог-організатор, освіта«бакалавр» початкова освіта.

У навчальному закладі працюють методичні об’єднання вчителів гуманітарного, природничо- математичного , художньо-естетичного напрямків та вчителів початкових класів.

Педагогічний колектив працює над вирішення таких проблем:

1. Інноваційні та інтерактивні методи навчання та виховання;
  2. Удосконалення навчально-виховного процесу;
  3. Робота з обдарованими дітьми;
  4. Педагогічне зростання майстерності вчителя;
  5. Оптимізація навчальної діяльності учнів;
  6. Формування здорового способу життя;
  7. Виховання всебічно розвиненої, гармонійної особистості громадянина України.