Новини

Збережемо клімат

26 вересня 2019 року провідний фахівець з екологічної освіти Дудченко Ольга Іванівна завітала до Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ст. У 8-х класах провела інтерактивні уроки на тему: «Збережемо клімат  для майбутніх поколінь» в підтримку  Міжнародного маршу за клімат.

Цей урок допоміг розширити знання учнів про компоненти екосистеми та зв’язки між ними, сформувати знання про ланцюги живлення і потік енергії в екосистемах.

На уроці було проведено гру “Ланцюг живлення”. Учні завзято виконували завдання: знаходили взаємозв’язки між об’єктами вивчення, сконцентровували свою увагу, логічно мислили та застосовувати свої знання на практиці.


Мільйони людей із 150 країн візьмуть участь у всесвітніх маршах за клімат 20 та 27 вересня. Така подія планується і в Україні. Ці протестні акції приурочені до спеціального саміту ООН із питань клімату, що відбудеться 23 вересня у Нью-Йорку. На ньому лідери з понад сотні країн зберуться аби продемонструвати конкретні плани по збільшенню їх національних внесків у Паризьку кліматичну Угоду.

Ми пишаємось ними!

З 7 по 14 червня 2019 року на базі фізкультурно-оздоровчого табору “Гренада” (с. Стрілецьке Херсонської області) відбулись Всеукраїнські змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти «Шкільна волейбольна ліга – 2019 р.»

Команда юнаків Карапчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відстоювала честь Чернівецької області та Вашківецької об’єднаної громади, гідно посівши 4 місце у загальному рейтингу.

Команда юнаків:

 • Борисов Олександр
 • Лакуста Дмитро
 • Репецький Богдан
 • Павлюк Павло
 • Миріш Іван
 • Мозбауер Олександр
 • Арбора Іван
 • Тесліцький Ігор
 • Марчук Денис

Вітання і подяка вчителям фізкультури Скутару П. М., Тирону М. М. та голові батьківського комітету Борисову О. В., які підготували команду до змагань

Щиро вдячні народному депутату Івану Рибаку,  міському голові Вашківецької ОТГ Перчу М. П., депутату Вижницької районної ради Зав’яльцю М. Г. депутатам Вашківецької міської ради Опайцю М. Т. Тесліцькому І. В., Терновецькому В. В., Поповецькому Г. І., Марковському Д. К.,  Мамінчук О. О. Лісничому Вашківецького лісництва Дмитрюку М. Д., лісничому Карапчівського лісництва Липованчуку Ю.І., приватному підприємцю Туркевичу І., батькам учнів за матеріальну підтримку команди.

Бажаємо нашим учням та вчителям вдало та корисно провести канікули та відпустки, відновити сили до нового навчального року.

Герої не вмирають: відбувся турнір з футболу пам’яті Ігоря Крисоватого

Результат пошуку зображень за запитом "ігор крисоватий"

Він не вважав себе героєм, а виконав свій громадянський обов’язок – пішов одним із перших захищати Україну від ворогів.

Ігор  був хорошим спортсменом та захоплювався футболом. У 2015 році  було започатковано проведення турніру з футболу, приуроченого пам’яті відважного воїна. Цьогоріч в черговий раз успішно був проведений такий турнір, в якому змагалися юні футболісти загальноосвітніх шкіл Вашківецької, Замостянської, Карапчівської та Іспаської шкіл.

Близько двох годин на полі під яскравим сонцем тривали футбольні перипетії. За результатами зіграних матчів, за кількістю здобутих очок,  першу сходинку посіла команда Карапчівської загальноосвітньої школи. На другій позиції опинилася команда Замостянської загальноосвітньої школи. Третє місце посіла команда Іспаської загальноосвітньої школи. Гравці Вашківецької ЗОШ отримали нагороди  за участь у турнірі.

Кращим воротарем визначили Максим’юка М. (Вашківці).  А кращим гравцем став Крисоватий Ю.(Карапчів). Кращим півзахисником турніру було оголошено Гогерло В. (Вашківці). Кращим нападником визнано Ткачука М. (Замостя). Кращим бомбардиром турніру став Данилюк Ю. (Карапчів).

На турнірі були присутні матір загиблого Олена Тодорівна, брат Руслан, племінники Вадим, Оля та Юра., а також представники влади, заступник голови Вашківецької міської ради Приймак А. Ю., депутати Вашківецької міської ради Тирон М.М., Мамінчук О.О., депутат Вижницької районної ради Зав’ялець М. Г.

Щиро вдячні вчителю фізичного виховання Тирону Миколі Михайловичу за організацію турніру.

Те, що ми проводимо такий захід  – лише маленька краплинка у пам’яті односельців. Інша річ – пам’ять батьків, які втратили свою кровинку, що відірвалася від гніздечка і полетіла в небо… Низько вклоняюся перед матір’ю Ігора, яка плекала в синові те зерно добра, що перемогло все, навіть страх смерті… Ігор назавжди залишиться Героєм у наших серцях, адже він помер не марно: для того, щоб усі ми жили у вільній країні!»

Гордімося, що ми українці!

З благодійним концертом, 20 травня 2019 року, у Карапчівську загальноосвітню школу завітав народний артист України Святослав Край.

 Всім шкільним колективом, не байдужим до чужої біди, були зібрані кошти, спрямовані на допомогу нашим бійцям, які обороняють Схід країни.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 

Результат пошуку зображень за запитом "червоний мак"

Всією шкільною родиною вшанували пам’ять воїнів, які загинули у Другій світовій війні

Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Величне свято Перемоги.
Це свято не затьмариться в віках.
В цей день нестимуть люди завжди квіти,
Не обміліє пам’яті ріка –
В серцях нащадків буде вічно жити…

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було:

 • формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я;
 • популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;
 • розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя;
 • виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти;
 • пропагування професії рятувальника.

 

“Писанковий дивосвіт”

Українська писанка – це світло сонця і світ душі,
подих неба і дух землі, це геній нашого народу.
З неї, як із невибутнього яйця-райця, безкінечно
струмує творча сила митців з народу.
Вадим Мицик

Традиція українського писанкарства – це давнє і вічно молоде мистецтво, яке вражає своєю художньою довершеністю, багатством сюжетних композицій, неповторністю кольорових гам. Невеличка за розміром, але глибока за змістом, українська писанка несе прадавні символи світорозуміння, поєднує минуле і сучасне, язичницьку віру у відновлення природи і християнську ідею воскресіння Людини – Духу. Українці споконвіку вірили в магічну силу писанки і були переконані, що вона приносить щастя, добро, достаток, захищає людей від зла.

18-19 квітня 2019 року у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася виставка-конкурс нетрадиційної писанки «Писанковий дивосвіт», яка направлена на розвиток творчих здібностей дітей, виховання в учнів любові до рідного краю, збереження національних традицій українського народу. У виставці участь взяли всі учні закладу освіти, які представили свої роботи у різних техніках.


Компетентним журі підбито підсумки конкурсу: переможцями виставки-конкурсу нетрадиційної писанки «Писанковий дивосвіт» визначено: Опаєць Анастасія, Чибір Микола (учні 3Б класу), Ватрич Максим, Житар Антоніна, Яхневич Андріана (учні 4 класу), Серафешко Владислава (учениця 5 класу), Лазар Діана (учениця 6 класу), Герасимова Юлія (учениця 7А класу), Грек Діана, Кут Людмила, Мілімонко Богдана, Николайчук Діана (учениці 7Б класу), колективні роботи 8Б, 9 та 10 класів.


Всіх  переможців та учасників нагороджено грамотами та подяками.

Майбутнє лісу – у твоїх руках

4 квітня 2019 року у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» та з нагоди Всесвітнього дня лісу, який проводився 21 березня 2019 року фахівцями ДП «Берегометське лісомисливське господарство» була організована спільна робота із членами шкільного лісництва Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Зав’ялець Т. М.), зокрема у 23 кварталі  Вашківецького лісництва на  ділянці площею 1 га було висаджено  культури бука лісового, дуба звичайного із введенням модрини європейської. Всього висадили 4 тис. саджанців.

Усі учасники акції залишились задоволені якістю виконаної роботи та набули неабиякого досвіду з висаджування лісових культур. Завдяки проведенню таких акцій ми робимо великий внесок в  екологічно чисте майбутнє нашого краю. Надіємось, що посаджені дерева, будуть рости на користь не тільки нам, але й нащадкам.

Спільними зусиллями збережемо ліси для майбутніх поколінь!

 

Шкільні лісництва – надійна допомога лісівникам

У Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заходи з нагоди Міжнародного дня лісу. Лісівники ДП “Берегометське лісомисливське господарство” провели відкритий урок для членів шкільного лісництва.

Тетяна Іллівна Тирон, заступник директора ДП “Берегометське лісомисливське господарство” з благоустрою рекреації, туризму та комунікацій презентувала роботу лісомисливського господарства. Лісничий Вашківецького лісництва Микола Дмитрович Дмитрюк ознайомив із планом роботи організації з питань збереження та примноження лісових насаджень.

На базі Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ст. 28березня 2019 р. відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів.

Згідно плану було проведено:

 1. презентацію нової української школи 1 клас Турчинець Н. К.
 2. тренінг-практикум “Упровадження здоров’язбережувальних  технологій у роботі з молодшими школярами відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти” вчителем 4 класу Данко Н. С.
 3. інтелектуальні ігри – керівником МО вчителем 4 класу Танасійчук Н. М.

    

Присутні члени методичного об’єднання переконались у необхідності використання здоров’язбережувальних технологій у збереженні здоров’я дітей та свого власного, використовуючи сучасні підходи до навчання учнівського контингенту.

Атестація педагогічних працівників
27 березня у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Цьому передував творчий звіт вчителів, що атестуються, організований у «атестаційній вітальні», де своїми творчими здобутками поділилися педагоги закладу освіти: Неля Турчинець, Настасія Данко, Сергій Ткачук, Василь Тесліцький, Наталія Лучак, презентувавши досвід роботи та результативність професійної діяльності в міжатестаційний період.

Карапчівські педагоги – переможці змагань з волейболу серед працівників закладів освіти Вашківецької ОТГ

26 березня 2019 року на базі Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів жіноча і чоловіча команди Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у змаганнях з волейболу серед працівників закладів освіти Вашківецької ОТГ серед 6 команд. У цікавих та напружених іграх перемогу здобули як і жіноча, так і чоловіча команди. Переможці були нагороджені грамотами та кубками.
 

 

Дякуємо всім, хто брав участь у змаганнях, бажаємо всім подальших успіхів у цій справі! Також дякуємо організаторам цього дійства!
Ці змагання ще раз підтверджують дружні відносини між працівниками закладів освіти на території Вашківецької ОТГ.

 

Зі святом вас, прекрасна половино!

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить свято 8 Березня. Прекрасна половина людства з нетерпінням чекає цього свята. Але й чоловіки ждуть його теж, адже мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Цікаво, тепло, весело й піднесено пройшло свято у нашій школі. Розпочався захід з танцю найменших учнів – дівчаток 1-х класів. Елегантні Андрій Зав’ялець та Микола Лясовський були ведучими. Вони порадували своїми привітаннями рідних матусь, бабусь, сестер, вчителів, однокласниць.

Альбіна Турчинець, Альона Стринадко, Ангеліна Сорокан, Богдан Репецький та педагог-організатор Мар’яна Дима виконали пісні про весну та жіноцтво.

Веселим танцем «Дівчина-весна» порадували присутніх учениці 3А та 3Б класів.

Гуморески «Голова і шия» читали Анастасія Опаєць, «Мрія про море» Анастасія Андрійчук, учениці 3А класу, «Що подарувати жінці на 8 Березня» учні 7А класу Михайло Боянчук, Дмитро Ісак, Ярослав Калінчук.

Завершилося свято зворушливим відеопривітанням від усіх хлопців та чоловіків закладу освіти.

Директор школи Мамінчук О.О. подякували учням та організаторам за підготовлену концертну програму, що подарували тепло, любов та повагу усім присутнім.

«Я залишив Вам снів свою красу»

У Карапчівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено тиждень пам’яті  до 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка, основоположника української естрадної музики, українського композитора, поета, Героя України.

Було проведено конкурс пісенної поезії серед учнів закладу освіти «Твоя пісня, як краплини чистої води».

 

 

Проведено години спілкування серед учнів закладу освіти “Талановитого та справжнього забути неможливо”  до 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка.

 

Бібліотечна хвилинка – презентація життя і творчості українського композитора Володимира Івасюка.

19 лютого 2019 р. у Вижницькому РБНТД відбувся районний етап обласного конкурсу читців – декламаторів «Хвилююче слово Пророка» присвячений 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.


В конкурсі прийняли участь 24 конкурсанти, які були представлені у двох вікових категоріях. І вікова категорія – до 16 років, ІІ категорія – від 16 років і старше.

Честь нашої школи та Вашківецької ОТГ відстоювала учениця 9 класу Людмила Ватрич.

Вона декламувала два вірші:

 • Т. Шевченко “Плач Ярославни”
 • Л. Легостаєва “Балада про дві душі”

За рішенням журі Л. Ватрич посіла ІІІ місце та нагороджена почесною грамотою.

Небесна Сотня у наших серцях

“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. 20 лютого  2019 року у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись тематичні заходи про масові акції протесту в Україні, що відбувались протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року.


Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг  Героїв Небесної Сотні на лінійці пам’яті «Небесна Сотня у наших серцях», яку розпочали виконанням Гімну України.
«Перед героями схилімось низько в шані,
Запалим пам’яті негаснучі свічки,
Для всіх, хто був й загинув на майдані,
Хай ляжуть квіти … й наша вдячність навіки!», — ці слова лейтмотивом  прозвучали на заході. Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.


У всіх класах упродовж тижня пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні: година спілкування «Слава небесній сотні» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Сучасні борці за незалежність України» (для учнів 5-11 класів).

Ангели пам’яті

Сьогодні, 18 лютого 2019 року, учні Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті», яка проходить у всіх областях України.

Напередодні учні виготовили паперових ангелів і під час акції розмістили на символічному дереві  у вестибюлі закладу освіти біля стенду «Небесної сотні».

     

Всі учні закладу освіти об 11 годині хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

 

10 лютого 2019 року у  спортивному залі Карапчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з настільного  тенісу на першість села.

 Безумовно , цей турнір приніс велику  користь для підвищення рівня  тенісистів.

Ми боронимо Неньку з-під неба

2 лютого 2019 року  Ігореві Крисоватому мало б виповнитися 27 років. В  актовій залі школи пройшла урочиста лінійка – реквієм «Герої не вмирають», на якій звучали слова шани солдату, що віддав своє життя за наше мирне майбутнє. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять воїнів, які полягли у боях за вільну незалежну Україну.  Проникливі віршові рядки торкалися кожного дитячого серця.

“Хай пам’ять всіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі”. Ці слова повинні стати життєвим дороговказом для кожного українця.

Вони повинні жити в нашій пам’яті!

На допомогу пташкам всією шкільною родиною

На початку року у нашій школі стартувала акція «Нагодуй пташок». Її метою є виховання у дітей поваги та бережливого ставлення до природи,  бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці. За статистикою у  морозну зиму без підгодівлі виживає лише 1-2 синички із 10-ти. Найпростіша годівничка може врятувати пташине життя.

 

Учнями школи та їхніми батьками виготовлено понад 40 годівничок різних типів з підручних матеріалів: пакетів з під соку, пластикових пляшок та дерев’яні.

 

 

25 та 28 січня 2019 року учні разом із учителями розвісили годівнички на території шкільного парку, насипали в них корм. Пташки одразу ж почали прилітати  і  клювати зерно.

Найактивнішими в акції з виготовлення годівничок були учні 1-4 та 5-7 класів. Всі учасники акції нагороджені подяками.

Тепер суворі морози не страшні для наших маленьких пернатих друзів.

З 18 по 22 грудня 2018 р. волейбольна команда хлопців (2005 р.н. і молодші) Карапчівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів брала участь у змаганнях різних рівнів у залік 74 спартакіади школярів.

18 грудня у Вижниці карапчівські школярі, представляючи Вашківецьку ОТГ, були першими, отримавши перемогу над  командами  Берегометської ЗОШ №2 та Міліївської ЗОШ.

21 грудня хлопці представляли Вижницький район у зональних змаганнях,  де знову здобули першість.

        22 грудня у Чернівцях відбулися фінальні змагання, у яких брали участь учні Вижницького, Кельменецького, Глибоцького і Новоселицького  районів .  У напруженій боротьбі команда Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула почесне  І місце.

        Підготували команду вчителі фізичної культури  Скутар П.М. та Тирон М.М. Значний внесок  у формуванні спортивних навиків школярів зробив  голова батьківського комітету  Борисов  Олександр Володимирович, батько учня 7 класу Борисова О. Турбувався про команду і Репецький Юрій Михайлович, великий фанат волейболу.

        Ми раді перемозі наших школярів. Так тримати!

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая Чудотворця.

Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми. Школярі з нетерпінням чекали на свого покровителя. Щоб отримати гарного подарунка від Миколая, хлопчики і дівчатка старалися цілий рік добре вчитися, поважали старших, допомагали батькам.

Учні 2 класу декламували вірші для Миколая. Альбіна Турчинець, Ангеліна Сорокан, Богдан Репецький виконали пісні про Миколая Чудотворця.

Наймолодші школярі закладу освіти танцювали танець ангелочків. А організували й допомагли у проведенні свята заступник директора з ВР Стрілецька Н.М., педагог-організатор Дима М.А., музичний керівник Москаль І.Г.

Діти отримали подарунки, від яких на обличчях розцвіли щасливі усмішки.

Щиру вдячність складаємо приватному підприємцю Радуляк Діані Миколаївні, за кошти якої придбано солодощі для школярів.
З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, шановні добродії! Здоров’я, щастя, радості, спокою і миру вам у Ваших родинах!

17 грудня 2018 року на базі Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методичне об’єднання вчителів математики закладів освіти Вашківецької ОТГ

Учасники методичного об’єднання відвідали урок у 7А класі з геометрії на тему “Розв’язування задач на застосування першої та другої рівності трикутників”, вчитель математики Павлюк І. Г.

На математичну інтелектуальну гру “Напередодні Миколая” у 6 клас запросила вчитель математики Житар Н. М.

Вчителі математики закладів освіти Вашківецької ОТГ підвели підсумки методичного об’єднання вчителів математики та відмітили якісну організацію та проведення методоб’єднання, професіоналізм, сумлінне ставлення до свої обов’язків  Павлюк І. Г. та Житар Н. М.

23 листопада, чорна дата в історії нашої країни. Саме в цей день Україна та світ відзначають 85-ті роковини Голодомору.

«Запали свічку пам’яті!». Саме таке звернення лунало до учнів Карапчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 Сьогодні, 21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи, найболючішого і найпатріотичнішого свята

Згідно з програмою заходів до 5-ї річниці Революції Гідності,
учні нашої школи вшанували пам’ять загиблих на Майдані. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни.

Моя хата не скраю
Тому і вмираю  я за Україну,
ЇЇ честь та славу.
Пробач мені, мамо, що тебе покидаю.

9 листопада 2018 року відзначається День української писемності та мови. Учнівський та педагогічний колективи спільно підготували загальношкільне свято.

26 жовтня 2018 року на базі школи відбулося методичне об’єднання вчителів української мови та літератури Вашківецької ОТГ на тему “Сучасна школа – творчий учитель – компетентний учень”.

День вчителя в Україні, нагадаємо, відзначається щорічно у першу неділю жовтня. У жовтні 2018 року свято Дня вчителя припадає на 7 число.

Учні школи неабияк підготувалися до свята, проявили свою майстерність та креативність, що зробило це свято таким щирим та незабутнім.

27 вересня 2018 року відбулися вибори на посаду Голови ради старшокласників. У голосуванні брали участь учні 7-11 класів. Перемогу здобула учениця 10 класу Лясовська Іванна.

               

26 вересня 2018 року збірна команда учнів Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  брала участь у змаганнях з футболу серед команд ЗЗСО Вашківецької ОТГ. Наша команда виборола І місце та візьме участь у районних змаганнях.

21 вересня 2018 року у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний День Миру.  З нагоди цього свята учні влаштували флешмоб.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

У Карапчівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів уже традиційно щороку святкують Всесвітній день вишиванки, присвячений українській культурі та традиціям. Вишиванка – це оберіг від усього лихого, що може статися в людському житті,  символ єдності, краси та міцного здоров’я, щасливої долі, вірності та любові.

Це свято запам’яталося ще й тим, що у цей день проводився  ярмарок домашньої випічки та солодощів.

11 травня 2018 року на загальношкільних батьківських зборах діти привітали своїх рідних з Днем Матері.

День Матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

 

Молоде покоління завжди повинно пам’ятати не тільки про живих, але й про загиблих, про тих, хто віддав своє життя за наше краще майбутнє.

09 травня 2018 року  Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цього дня учні та педагогічний колектив Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь в урочистій ході до пам’ятника “Скорботна мати”, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та здійснили урочисте покладання квітів до обеліска.

Щороку напередодні 9 травня учні та вчителі школи  впорядковують територію біля пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам “Скорботна мати”.

Їхніми спільними зусиллями  було почищено й підметено алеї  біля пам’ятника, посаджено саджанці.

25 квітня 2018 року на базі школи відбулася Всеукраїнська дитячо-юнацької військово-патріотична гра «Сокіл («Джура»)».

Учасниками гри були учні Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, НВК «Вашківецька гімназія», Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час змагань було проведено  комплексні командні ігри військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування.

Залікові змагання відбувалися за такими напрямами:

 • інтелектуальна гра-вікторина «Відун»,
 • конкурс строю та пісні «Впоряд»,
 • козацька забава «Підтягування на перекладині»,
 • військово-прикладний комплекс«Стрільба» та «Неповне розбирання автомата»,
 • «Козацька медицина».

 

 

 

09 березня 2018 року в актовому залі школи відбувся літературно-музичне свято, приурочене 204 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Святкування Міжнародного жіночого дня – 8 Березня

 

 

02 лютого 2018 року в Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  було проведено лінійку-реквієм. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять Героя АТО, нашого односельчанина Ігоря Крисоватого.

 

 

З ініціативи та за кошти учнів 2-Б класу бібліотекарем школи Мамінчук М. Ю. було придбано чотири книги, а саме :

В. Нестайко “Принцеса Іванна” 

В. Нестайко “В країні Місячних Зайчиків” 

М.Орлонь “Детектив Носик і викрадачі”

М. Орлонь “Остання пригода детектива Носика”

Тиждень географії та краєзнавства в школі

(18. 12. – 22.12. 2017 року)

План проведення тижня географії та краєзнавства

Дата Зміст Клас
Понеділок

18.12.17

Відкриття тижня географії та краєзнавства. Лінійка. Ознайомлення з планом проведення тижня географії  та краєзнавства. Фотоконкурс «Мої мандри рідним краєм» 6 – 10 класи
Вівторок

19.12.17

Конкурс «Юний географ».

Геовікторина «Незвідана Європа»

6 – 10 класи
Середа

20.12.17

Інтелектуально-розважальна гра «Географічний футбол». 6 – 10 класи
Четвер

21.12.17

Розгадування географічних кросвордів. Краєзнавча вікторина «Стежками рідного краю» 6 – 10 класи
П’ятниця

22.12.17

Інтелектуально-розважальна гра «Географічний бокс».

Підсумки тижня географії та краєзнавства. Вітання і нагородження переможців.

6 – 10 класи