Перелік Всеукраїнських порталів та онлайн-ресурсів для підготовки до ЗНО:

– Відео заняття на сайті ІППОЧО Відеотека
– Онлайн — тести зовнішнього оцінювання
– Підготовка до ЗНО онлайн: математика, фізика, хімія, історія та географія
– Всеукраїнський портал з підготовки до ЗНО –  ЗНО КЛУБ
– ЗНО математика
– Навчальний сайт для учнів У Класі
– Безкоштовні онлайн-ресурси для підготовки до ЗНО з математики
– Відеоуроки для підготовки до ЗНО з математики на каналі ZNOUA

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

• українська мова і література
• історія України
• математика
• біологія
• географія
• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання,  затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

МАТЕМАТИКА –  21 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА – 26 травня

АНГЛІЙСЬКА МОВА –  02 червня

БІОЛОГІЯ – 09 червня

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ –  04 червня

ГЕОГРАФІЯ  – 11 червня

ФІЗИКА –  28 травня

ХІМІЯ  -15 червня

Зверніть увагу!

У порівнянні з 2019 роком, структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання, форми тестових завдань та схеми нарахування балів за виконання завдань з деяких предметів зазнали змін.

Зокрема, кількість завдань тесту з математики збільшено з 33 до 35.

Тест з біології у 2020 році міститиме 50 завдань замість 48, при цьому час на виконання тесту буде збільшений з 120 до 150 хвилин.

Кількість завдань тесту з географії буде зменшена з 56 до 54.

Тести з інших предметів принципових змін зазнали.

Нагадаємо, тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році будуть укладатись за новими програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки.

Вся інформація, що потрібна для підготовки до ЗНО

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

• українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
  • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);
  • один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

• для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.